Про компанію «Максус» - Дверні доводжувачі, дверні замки, дверна фурнітура, клей | ТВК МАКСУС
(044) 451 88 49 (067) 504 51 20
  УКР РУС ENG 
Курс валют предоставлен сайтом zamki.com.ua

Про компанію «Максус»

   Походження імені торгової марки «MAXUS»

   Місія компанії

   Авторизовані точки продажу

   Досягнення компанії

   Вакансії


Торгівельно-виробнича компанія «Максус» (ТМ «MAXUS», Україна) розпочала свою діяльність в 2006 році, як підприємство, основою спеціалізації якого є випуск і реалізація широкого асортименту замків і дверної фурнітури.

В компанію «MAXUS» залучені на роботу професіонали, котрі протягом більше 10 років успішно співпрацювали з провідними італійськими, російськими, іспанськими, турецькими виробниками замків та супутніх товарів.

Сьогодні компанія «MAXUS» використовує високотехнологічне виробництво на заводі з сучасним обладнанням. Співпраця з ведучими розробками даної продукції, ведення нових моделей на основі споживацьких переваг, притягнення до роботи професіоналів високого класу, контроль якості, — все це робить продукцію «MAXUS» конкурентноздатною, надійною, довговічною.

Незважаючи на кризу, ТМ «MAXUS» продовжує користуватись популярністю у споживачів. Так обсяги  продажу ТМ «MAXUS» за перше півріччя 2009 року зросли  на 52 % в натуральному вираженні  в порівнянні з  аналогічним  періодом 2008 року. 30% від  загальної  суми  склав  продаж дверних  доводжувачів ТМ «MAXUS». Такий обсяг  продажу  за короткий період свідчить про  те, що продукція заслужила довіру серед  споживачів та підтвердила свою  якість. А решту 22 % поділили  між  собою врізні замкові механізми, що  комплектуються серцевиною та ручками, і серцевини.

ТОВ ТВК «МАКСУС» в 2008 році  виготовила 150 тисяч одиниць продукції,  а обсяг 2009 року, а саме першого  півріччя,  перевищив цей показник майже вдвічі. Зростання продажу,  починаючи  з  січня 2009 року,  було зумовлене ростом  роздрібних  продажів,   і гуртових  відвантажень товару в регіони України.

На українському ринку дверної  фурнітури  ТМ «MAXUS» зайняла одне з лідируючих місць та продовжує підніматись нагору стабільними  темпами. Обгін найближчого  конкурента становить 3,5 %.  Це  говорить про орієнтацію дверного бізнесу на реальні потреби  ринку,  а  не  на накопичення продукції  на складах.  Не будучи  поки  що лідером на ринку України,  компанія ТОВ «ТВК «МАКСУС» зуміла увійти  в п’ятірку кращих  компаній.

Позитивні результати роботи з регіональними клієнтами  та постійне збільшення обсягу замовлень  з  регіонів потребує максимальної  оперативності в даному напрямку.

Всього цього ми досягли завдяки тому, що ставимо перед собою завдання забезпечити наших клієнтів широким асортиментом замків, дверної фурнітури і всіма необхідними послугами на високому рівні, дотримуючись високих стадартів якості виробленої продукції, турбуємось про її надійність і гнучку цінову політику. Ми поважаємо клієнта і дбаємо про його безпеку.


УВАГА!!! Ціни можуть не відповідати вказаним на сайті.


Cтатті


Консультації
  • Подскажите пожалуйста а можно заказать деревянную ручку на межкомнатную дверь под заказ с определёнными размерами
  • Доброго дня. Не знайшла відповіді на своє питання тому. Скажіть чи є у Вас мінімальне замовлення якщо так то яке. Мене цікавить Артикул:45442 замочок. дякую
  • Консультації спеціалістів
т./ф. +38 (044) 451 88 49
т./ф. +38 (067) 504 51 20