Про імя торгової марки MAXUS - Дверні доводжувачі, дверні замки, дверна фурнітура, клей | ТВК МАКСУС
(044) 451 88 49 (067) 504 51 20
  УКР РУС ENG 
Курс валют предоставлен сайтом zamki.com.ua

Походження імені торгової марки "MAXUS"

Ім’я торгової марки являється невід’ємною складовою її фірмового стилю та відіграє першочергову роль у створенні образу компанії.

Назва компанії «МАКСУС» походить від латинського слова «максімус», що означає «значний, великий». Здавалось би банально, просто та невигадливо, адже багато фірм має в своїй назві корінь «макс». Інша справа, коли назва, а саме її сутність, стає не лише результатом неймінгу, а й девізом компанії.

Аналізуючи спонтанні асоціації з обраною назвою, «експортовані» імена легко читаються та мають позитивні асоціації. Акроніми (скорочення окремих слів таким чином, що в результаті утворюється нове слово) та кодові назви - це гарний спосіб уникнути проблем з перекладом імені, так як в даному випадку легко знайти аналоги на інших мовах.

Компанія ТОВ «ТВК «МАКСУС» та ТМ “MAXUS” – це великий обсяг роботи, це значнівизначні успіхи, досягнення та поразки, це значна кількість спроб та помилок, це професійний колектив, це злагоджена робота, це не тільки доступна ціна, а і відмінна якість.

УВАГА!!! Ціни можуть не відповідати вказаним на сайті.


Cтатті


Консультації
  • Подскажите пожалуйста а можно заказать деревянную ручку на межкомнатную дверь под заказ с определёнными размерами
  • Доброго дня. Не знайшла відповіді на своє питання тому. Скажіть чи є у Вас мінімальне замовлення якщо так то яке. Мене цікавить Артикул:45442 замочок. дякую
  • Консультації спеціалістів
т./ф. +38 (044) 451 88 49
т./ф. +38 (067) 504 51 20