Що таке відмичка? - Дверні доводжувачі, дверні замки, дверна фурнітура, клей | ТВК МАКСУС
(044) 451 88 49 (067) 504 51 20
  УКР РУС ENG 
Курс валют предоставлен сайтом zamki.com.ua

Що таке відмичка?

Відмичка – спеціалізований інструмент, котрий використовується для відкривання замків без ключа методом маніпуляції. Теорія відкривання замків відмичками - це теорія правильного використання механічних дефектів. Існує декілька основних понять та визначень, проте головним у прийомах відкривання замків з певними механічними дефектами або характеристиками - це практика. Неможливо навчитись відкривати замки без практики. Єдиний спосіб навчитись виявляти та використовувати дефекти в замках – практика. Практикуватись необхідно, як багато разів на одному і тому ж замку, так і на багатьох різних замках теж. Будь-хто може навчитись вікривати замки від письмових столів та картотек, проте для того, що вміти відкривати основні види замків менше ніж за 30 секунд, необхідна практика.

Для вікриття замків часто використовують декілька відмичок одночасно.

Відмичка – це не щось конкретне, котре придумали раз і назавжди. Це найменування цілого класу виробів - від найпростіших (типу загнутого дроту), до складних електромеханічних приладів. Найчастіше їх навіть не потрібно вигадувати самому та виробляти. Береш каталог західної «замкової» фірми, вікриваєш сторінку «обладнання для ремонту» та обирай! Правда такого рівня сервісу, досягли поки ще не всі фірми. Відомо, що, як правило, одночасно з розробкою нового замка розробляється і засоби його відкривання без ключів, сподіваючись, що зловмисник до цього не додумається. А якщо догадається, то ми, виробники, розробимо чергову новинку. Наприклад газетні статті повідомляють:

«…Як бути, якщо загублений ключ від імпортних дверей? Її так просто не відкриєш… в цій ситуації і проявляється різниця між справжнім «фірмовим» обслуговуванням та аматорським встановленням. Якщо двері встановлювала солідна фірма - приїдуть спеціалісти (навіть у святковий чи вихідний день), відкриють двері, замінять серцевину, і у вас будуть нові ключі.»
т./ф. +38 (044) 451 88 49
т./ф. +38 (067) 504 51 20