Дверні ручки, що ж вибрати? - Дверні доводжувачі, дверні замки, дверна фурнітура, клей | ТВК МАКСУС
(044) 451 88 49 (067) 504 51 20
  УКР РУС ENG 
Курс валют предоставлен сайтом zamki.com.ua

Дверні ручки, що ж вибрати?

Попереду весна, а разом з нею і ремонт. Хтось планує ремонт глобальних масштабів, а хтось чисто косметичний - переклеїти шпалери, перефарбувати стіни, замінити змішувачі або міжкімнатні двері. Останнє є важливим декоративним елементом в інтер'єрі, звичайно, якщо не розглядати основне призначення.

Визначившись з дизайном, матеріалом, кольором двері ми відразу беремо будь-яку ліпшу дверну ручку, не замислюючись про свій вибір. А даремно! Адже саме ручка служить мало другим елементом в функціональності двері і становить загальну картину по загальному дверному дизайну.

Ринок дверних ручок зараз переповнений. Це все помічаєш, коли заходиш в спеціалізований магазин або бродиш на просторах інтернет-простору.

Ручки відрізняються типом, кольором, розміром і матеріалом. Всі ці показники залежать від обраного дизайну ваших дверей.

Найбільш популярними і затребуваними зараз вважаються ручки на розеті. Ручки на розеті відносяться до категорії нажимної і рухомої фурнітури. В основі їх роботи - невеликий діючий важіль, при натисканні якої запускається робота всього механізму. Такі ручки неймовірно зручні та практичні в експлуатації, Адже з їх допомогою не важко відкривати або закривати двері навіть за умови, що руки не вільні.

Зазвичай дверні ручки на розеті складаються з двох частин - безпосередньо самої ручки і окремо розетки, що представляє собою основу круглої або квадратної форми. Така конструкція дозволяє легко і вільно проводити монтаж елемента. Зазвичай ручку на розеті встановлюють разом з дверною заскочкою, проте можливі й інші варіанти.

Особливу увагу заслуговують ручки відомого виробника Trion. Компанія спеціалізується на замково-дверній галузі, завоювала свою нішу на ринку і славиться якісною і доступною продукцією.

Для дверей з більш класичним дизайном ідеальним вибором буде ручка на круглому розеті з плавними і круглими лініями, наприклад, ручка Lucidodark.

Lucido dark

Якщо ж інтер’єр приміщення виконаний в сучасному хай-тек стилю, тоді варто розглянути ручки чітких форм, такою може бути ручка Trion Orbion.

Trion Orbion

У виборі дверної фурнітури все може бути просто. І все ж не варто байдуже ставиться до вибору дверної фурнітури, адже ніщо так не характеризує нас, як ті предмети, якими ми себе оточуємо. Створюючи індивідуальний інтер’єр будь-якого приміщення, ми прагнемо створити цілісний образ, співзвучний нашим смакам, звичкам, настрою.

т./ф. +38 (044) 451 88 49
т./ф. +38 (067) 504 51 20