Дверна фурнітура: доглядаємо правильно - Дверні доводжувачі, дверні замки, дверна фурнітура, клей | ТВК МАКСУС
(044) 451 88 49 (067) 504 51 20
  УКР РУС ENG 
Курс валют предоставлен сайтом zamki.com.ua

Дверна фурнітура: доглядаємо правильно

Дверна фурнітура - це завіси, ручки, вічка, замки та інші деталі. Здавалося б, що обравши найкращі замки або ручки можна спокійно ними користуватись багато років. Виявляється, ні - за фурнітурою будь-яких дверей необхідно доглядати.

Замки, фурнітура потребують вчасного догляду, котрий буде підтримувати їх у гарному стані та продовжить термін служби. Обслуговування полягає в періодичному змащуванні завіс та замків. Щоб змастити дверні завіси необхідно знизу підняти дверне полотно. Двері піднімаються стамескою, оголяючи стержні завіс. Саме їх і потрібно змастити спеціальним технічним маслом.

Замки також варто періодично змащувати, це запобігає «заїданню». Найкращий той замок, який з любов’ю оброблений маслом хоча б один раз на рік господарем. Механізм замка містить частини, котрі забруднюються, тим самим поступово роблять хід язичка тугим, а ручку «заїдаючою». У таких випадках замок необхідно розібрати, почистити та добре змастити.

Якщо дверна ручка перестає рухатись, а язичок замка не входить в паз – причина в пружинах замка. Акуратно розберіть замок та усуньте неполадки, не забувши прочистити систему. Забруднюватись та зношуватись може і замок-заскочка. Цей тип замків також потребує постійного догляду та змащування.

Якщо неполадки стались з врізним замком, варто з допомогою молотка та цвяха вибити штифт кріплення замка до ручки, демонтувати ручку, відкрутити всі гвинти та звільнити замок. Замок оглядається, поржавілі деталі очищуються наждачною папером, всі елементи змащуються маслом.

Розбираючи замок самостійно, обов’язково дотримуйтеся послідовності: знімайте всі елементи, засувки, пружини в тому порядку, в котрому будете встановлювати їх назад.

Щоб ваш замок служив довго та приносив мінімум неприємностей, з початку обирайте якісний замок від перевіреного виробника. Купуючи замки гуртом, не лінуйтесь перевіряти кожний на наявність дефектів та несправностей.

Якісний замок - це не обов’язково продукція іноземного виробника. В нашій країні давно та успішно виробляються вхідні двері та вся необхідна фурнітура. Так що дверні замки - Київ, Херсон, Донецьк можуть мати досить високу якість та характеристику.

т./ф. +38 (044) 451 88 49
т./ф. +38 (067) 504 51 20