Дверні ручки: особливості технології виробництва - Дверні доводжувачі, дверні замки, дверна фурнітура, клей | ТВК МАКСУС
(044) 451 88 49 (067) 504 51 20
  УКР РУС ENG 
Курс валют предоставлен сайтом zamki.com.ua

Дверні ручки: особливості технології виробництва

Дверні ручки відносять до тих предметів інтер'єру наших будинків та квартир, без яких ми ніяк не можемо обійтися. І навіть якщо у вас немає міжкімнатних дверей, одна вхідна, оснащена ручкою, вже точно знайдеться. Дверні ручки відносяться до дверної фурнітури. Туди ж додаємо завіси, вічка, дзвінки, замки, запори та інші дрібниці, які є гарантом безпеки нашої оселі і нашого життя, одночасно прикрашаючи самі двері.

Світовими лідерами у виробництві дверних ручок є Фінляндія та Італія. Виготовляють ручки з латуні, алюмінію, силуміну, звичайної сталі і нержавіючої сталі. Найпопулярнішим матеріалом дверних ручок визнана латунь. Вона пластична, з неї можна виготовляти найнеймовірніші по дизайну вироби, до того ж латунь доступна за ціною. Наступними за популярністю є нержавійка та алюміній.

Більшість ручок мають певне покриття. Найпопулярнішими є матовий хром і нікель, далі йдуть цінні породи дерева. З екзотичних оздоблень ручок - муранське або богемське скло, що пройшли сатинування (варіант витравлювання).

Компанії по виробництву дверних ручок мають свої секрети і фірмові рецепти їх обробки. Наприклад, на латунь можуть наноситися два шари міді і один шар нікелю. Також в якості покриття використовується золото, матовий і полірований хром, чорний нікель.

Італійська компанія Mandelli є родоначальником технології відкривання дверей за допомогою нажимної ручки. Саме фахівці Манделла придумали механізм, коли при натисканні на ручку засувка ховається і двері відчиняються, а при відпусканні ручки язичок повертається назад. Механізм цей називається зворотно-ресорною системою важеля. Так от у Mandelli своя система обробки - фахівці цієї фірми покривають латунні ручки ексклюзивним секретним захисним шаром, який оберігає латунь (до речі, без домішок) від впливу навколишнього середовища.

Від корозії захищаються не тільки ручки для вхідних дверей, але і міжкімнатні механізми. Предостатньо вологи і в середині наших осель, особливо у ванній та на кухні.

Щоб виготовити високоякісні ручки з латуні застосовуються наступні способи обробки:

- обробка щіткою;

- полірування;

- порошкове забарвлення: фарба наноситься після щіток або полірування, потім виріб піддається термообробці, в результаті виходить товстий захисний шар;

- поліроване хромування: латунь покривається електролітичним шаром міді або нікелю, потім наноситься шар хрому;

- матове хромування:Те ж саме, тільки шар хрому товщий, тим самим створюється ефект матовості;

- покриття золотом з лаком;

- оксидування.

т./ф. +38 (044) 451 88 49
т./ф. +38 (067) 504 51 20