Дверні ручки: ціни, матеріали, поради щодо вибору - Дверні доводжувачі, дверні замки, дверна фурнітура, клей | ТВК МАКСУС
(044) 451 88 49 (067) 504 51 20
  УКР РУС ENG 
Курс валют предоставлен сайтом zamki.com.ua

Дверні ручки: ціни, матеріали, поради щодо вибору

Вартість дверної фурнітури, зокрема ручок, залежить від багатьох факторів. У першу чергу від виробника. Тайвань, Польща, Туреччина обійдуться вам значно дешевше Італії та Німеччини, це факт. Для фірм, які торгують турецькими, китайськими ручками поняття дорога фурнітура починається вже від 100 грн. Для компаній, що спеціалізуються на Італії, наприклад, цінова градація дещо інша. Поняття дорого - це вартість дверної ручки від 500 і більше гривень.

На вартість дверної ручки впливають наступні фактори:

1. Країна-виробник.

2. Матеріал, з якого виготовлена ручка.

3. Оздоблення матеріалу ручки.

4. Конструкція.

5. Ім'я дизайнера.

Найбільш доступні ручки виробляють з пластмаси і дерева. Недорогими матеріалами вважаються нейлон і алюміній, латунь класом вище. Нержавіюча сталь і бронза - елітні матеріали у виробництві дверних ручок.

Вартість ручок також залежить від оздоблення матеріалу. Якщо це проста латунь, то ціна буде одна, але якщо латунь оброблена під нікель, то вартість зовсім інша. Досить високі в ціні ручки з комбінованою обробкою, наприклад, полірована і хромована латунь.

При виборі дверних ручок звертайте увагу на наступне:

1. Надійність ручки: міцність конструкції, оздоблення.

2. Дизайн ручки. Зовні дверна ручка повинна гармоніювати з самими дверима, не повинна губитися на дверному полотні, але й не повинна бути занадто громіздкою.

3. Якість виконання: Перевірте ручку на наявність подряпин, відколів, рівномірність забарвлення.

4. Враховуйте для якої саме двері ви купуєте ручку, тобто чи будуть двері прохідними або такими, що замикаються. Якщо двері будуть оснащуватися замком, то потрібно визначитися з типом замикаючого механізму, буде це циліндровий, сувальдний або ванно-туалетний механізм.

5. Планковий або розетковий тип гарнітура. Дверні ручки на суцільний планці мають дуже довгі саморізи та вкручуються глибоко в дверне полотно. Оскільки планка є елементом декору і повинна гармоніювати з дверима, іноді досить важко підібрати такого типу дверну ручку. Розеткові гарнітури більш прості у виборі і кріпляться в тому ж місці, де і врізаний замок.

6. Оздоблення ручки. Найбільш довговічною і дорогою є нержавіюча сталь. Цей матеріал витримає бруд, пошкодження, важкі погодні умови. Ручки з нейлону, алюмінію, бронзи і сталі також досить стійкі до зовнішніх впливів. Чиста латунь має малу стійкість до ушкоджень, тому рекомендуються ручки з нікельованої або хромованої латуні.

т./ф. +38 (044) 451 88 49
т./ф. +38 (067) 504 51 20