Газогенераторна піч - принципи роботи - Дверні доводжувачі, дверні замки, дверна фурнітура, клей | ТВК МАКСУС
(044) 451 88 49 (067) 504 51 20
  УКР РУС ENG 
Курс валют предоставлен сайтом zamki.com.ua

Газогенераторна піч - принципи роботи

У цю зиму як ніколи, кожен задумався, як обігрітися при мінімальних затратах. Обігріти будинок або рідко відвідуваний заміський будинок за допомогою традиційних моделей досить важко: паливо швидко прогорає, а тепло випаровується. Більш ефективним варіантом є опалення приміщень за допомогою пічок забезпечують тривале горіння. Вони дозволяють збільшити проміжки між окремими закладками палива від 4 до 20 годин.

В основу дії опалювальних печей тривалого горіння закладений процес газогенерації або якщо висловлюватися більш простими словами – тління з виділенням горючого газу і з подальшим його згоранням.

Конструкція такого обладнання містить дві камери: камера тління - де виділяється горючий газ і камера допалювання - де згоряє виділений горючий газ.

У камері тління за рахунок малої кількості повітря (кисню) паливо (дрова) виділяє горючий газ. Подача повітря в цю камеру регулюється заслінкою регулятора потужності.

Горючий газ поступово в камеру допалювання згорає за рахунок надходження повітря (кисню) через спеціальні форсунки. Горіння в цій камері регулюється заслінкою регулятора-газифікації.

Такий принцип роботи забезпечує економічне використання палива (дров).

Конструкція печі, крім описаної вище, містить простір між камерою згоряння і зовнішнім кожухом, по якому проходить повітря. Нагріваючись в цьому просторі повітря поширюється рівномірно в приміщенні за допомогою похилих ребер. Зовнішній кожух при цьому нагрівається до безпечно допустимого рівня.

В якості палива для даного апарату повинні застосовуватися дрова і деревні відходи та ін. (окрім вугілля, коксу і газу).

т./ф. +38 (044) 451 88 49
т./ф. +38 (067) 504 51 20