З чого розпочинається наш день? - Дверні доводжувачі, дверні замки, дверна фурнітура, клей | ТВК МАКСУС
(044) 451 88 49 (067) 504 51 20
  УКР РУС ENG 
Курс валют предоставлен сайтом zamki.com.ua

З чого розпочинається наш день?

Зручна ручка – зручне життя. Проте хочеться, щоб життя було не лише зручним і красивим. А ще вишуканим, неповторним, словом не таким як у всіх.

Виявляється все починається з простого та елементарного. У більшості випадків, нажаль, спрацьовує закономірність: що навколо тебе - те з тобою і в житті. В такому випадку ми самі творці власної долі, давайте будемо оточувати себе лише прекрасним, тоді життя буде дивовижне та променисте.

Дверні ручки - те з чого розпочинається наш день, коли ми прокидаємось, відкриваючи двері спальні, і те чим він закінчується коли ми ці двері зачиняємо готуючись до сну. Виходить, що ті речі та елементи інтер’єру на котрі ми звертаємо найменше уваги, насправді більш за все, напряму, з нами контактують, поглинаючи в себе нашу енергію та передаючи нам енергію інших людей, що до них торкались.

Якщо ми умовно поділимо історичний час починаючи з сьогоднішнього дня на: сьогодні, давно та дуже давно, можна зробити наступні висновки. Сьогодні, наш час та давня епоха дуже схожі між собою. Одне нібито являється продовженням іншого. А от той час, недавній, виділяється спартанською простотою, відсутністю роботи дизайнерів та майстрів. Все говорить про масовість та серійність при виробництві товарів того часу, котрий мав назву Радянський Союз.

На щастя в свідомості людства прокинулась цікавість до краси та зручності навіть в елементарно простих речах, таких як дверні ручки, завіси, замки.

Серед різноманітного модельного ряду дверних ручок особливо приваблюють погляд античні високохудожні ручки та оригінальні ручки зі стразами Swarovski, виділяючи свою фурнітуру не лише якістю, а і ціновою політикою, чітко визначаючи сегмент покупців для котрих вона призначена. В асортименті компанії «МАКСУС» є фурнітура виконана в старовинному стилі та «гламурні» ручки для дуже вибагливих та вишуканих клієнтів. Іспанська якість та висококласна робота дизайнерів поєднані в цих моделях.

античні високохудожні ручки та оригінальні ручки зі стразами Swarovski

Обираючи подібного плану фурнітуру для свого будинку ви точно наповал знищите заздрість ваших сусідів, вашим гостям буде про що поговорити, проте найголовніше те, що ви зробите ваш будинок красивим, оригінальним, вишуканим при будь-якому інтер’єрі. Сьогодні подібного плану аксесуари поки ще не стали масовими, на ринку не має дешевих китайських копій, відповідно варто поспішати доки ваші знайомі або родичі вас не випередили.

т./ф. +38 (044) 451 88 49
т./ф. +38 (067) 504 51 20