Самоімпрессія і як запобігти злому дверей зловмисниками? - Дверні доводжувачі, дверні замки, дверна фурнітура, клей | ТВК МАКСУС
(044) 451 88 49 (067) 504 51 20
  УКР РУС ENG 
Курс валют предоставлен сайтом zamki.com.ua

Самоімпрессія і як запобігти злому дверей зловмисниками?

Самоімпрессія - це метод, який дозволяє виготовити ключ по замку за допомогою використання інструменту особливої конструкції з рухомими складовими. Рухливі елементи інструменту поступово і плавно зміщуються до повного точного збігу з кодом конкретного ключа. При цьому абсолютно не потрібно нічого сточувати або виробляти будь-які інші маніпуляції. Цей процес займає не дуже багато зусиль, часу, а в результаті виходить відмичка, якою можна закривати і відкривати замок багаторазово.

Метод самоімпрессіі добре підходить для розтину сувальдних замків і замків, сердечник яких відрізняється нескладним по фрезеруванні профілем. У першу чергу самоімпрессії схильні замки з м'якими пружинами. Чим м'якше замок працює, тим простіше і швидше самоімпрессійний ключ може підлаштуватися під сувальди.

Сьогодні більшість замків піддаються злому, особливо коли інструмент для відкриття замку можна купити навіть в інтернет-магазині. Отже, проблема в захисті власного житла на сьогоднішній день залишається та є актуальною.

Але кожній проблемі є свій противага. Такі проблеми стимулюють сучасних виробників запірної групи товарів знаходити нові рішення та надавати цікаві технічні поліпшення власної продукції, які могли надати максимальний захист.

Серед основних ефективних заходів протидії злому замків методом самоімпрессіі виділяють використання захисних накладок (кодових, магнітних), які закривають свердловину під ключ повністю, застосування системи розпізнавання ключа, жорстких пружинних сувальд, відсічної втулки, вбудованої в замок, яка перекриває замочну щілину.

Також для запобігання злому методом самоімперссії можна встановити додатковий замок з іншим типом захисту, оскільки останній має інший принцип роботи.

Як приклад, це циліндр відомої німецької ТМ DOM, модель циліндра DOM Diamant. Система циліндра - це система високої ефективності. Нове покоління замикаючої системи складається з 21 обертового сталевого диска і справляє враження безумовної якості з вишуканим дизайном. Виконуючи найвище з вимог безпеки, кожен компонент від матеріалу до механізму захоплення був розроблений з якістю і безпекою в пам'яті.

І є замки, які дійсно не піддаються методу самоіпресіі.

Один з них, це сувальдний замок СR 7051 MRX PLUS відомої італійської компанії CR Serrature. Це замок для вхідних металевих дверей з новою системою захисту має додаткові елементи, що взаємодіють з магнітом і рухомим елементом у ключі, це дозволяє захистити механізм від злому відмичками та несанкціонованого копіювання ключа.

т./ф. +38 (044) 451 88 49
т./ф. +38 (067) 504 51 20