Поради правоохоронців від пограбування - Дверні доводжувачі, дверні замки, дверна фурнітура, клей | ТВК МАКСУС
(044) 451 88 49 (067) 504 51 20
  УКР РУС ENG 
Курс валют предоставлен сайтом zamki.com.ua

Поради правоохоронців від пограбування

Багато українців наївно вважають, що злодії обирають тільки квартири заможних громадян. На ділі це зовсім не так. За словами правоохоронців, житло пенсіонерів та звичайних «роботяг» грабують куди частіше, ніж дворівневі пенхаузи. Найкращий захист від незваних гостей - встановлення сигналізації. У разі необхідності оперативна група приїжджає туди, де спрацювала «тривожна кнопка» протягом 3-4 хвилин, і затримує злочинців на місці.

Якщо такий захист не по кишені - потрібно встановити на двері кілька якісних замків. Для всіх потенційних зловмисників дуже важливий фактор часу. Вони розраховують обікрасти квартиру за 5-7 хвилин, максимум 10-ять. Якщо на двері встановлено 2-3 замка - це їх може затримати. Відкрили один, другий не піддається - вони все кидають і йдуть ні з чим. А ось переплачувати за броньовані двері зовсім не обов'язково. Часи, коли злодії вибивали плечем або ногою дерев'яні двері - давно пройшли. За словами правоохоронців, сьогодні такий «дикості» вже не зустрінеш.

Надовго залишати квартиру без нагляду міліція не рекомендує. Людині слід домовитися з друзями, сусідами або родичами про те, щоб поки він буде у відпустці, в його квартирі регулярно поливали квіти, і включалося світло вечорами.

У злодіїв є свої хитрощі. Вони перевіряють поштові скриньки, виймається чи з них кореспонденція, підкладають рекламні проспекти під двері, або сигаретний попіл під килимок. Якщо в квартиру заходять - це видно. І в таку квартиру вже можуть не піти.

А ще правоохоронці настійно радять не хвалитися своїм майбутнім відпусткою у соціальних мережах. Таким чином, людина сама повідомляє злодіям, коли його не буде вдома. І вони цим користуються все частіше.

т./ф. +38 (044) 451 88 49
т./ф. +38 (067) 504 51 20