Порівняльний аналіз китайських, білоруських та українських дверей - Дверні доводжувачі, дверні замки, дверна фурнітура, клей | ТВК МАКСУС
(044) 451 88 49 (067) 504 51 20
  УКР РУС ENG 
Курс валют предоставлен сайтом zamki.com.ua

Порівняльний аналіз китайських, білоруських та українських дверей

Кожна людина, яка втягнута в будівництво або ремонт, стає перед вибором дверей. Не стільки важливо, як вони будуть використовуватися. Важливо те, чи будуть вони надійними, якісними та красивими. В магазинах представлений широкий асортимент продукції подібного типу. Від такого розмаїття деякі навіть йдуть у короткий ступор. Найчастіше наші співвітчизники купують китайські, білоруські та українські двері. Це пояснюється тим, що перші виграють у ціні, а інші вважаються перевіреними і надійними. Кожен виробник має ряд переваг і недоліків, в яких потрібно детально розібратися, щоб зрозуміти, які ж двері будуть найбільш оптимальним варіантом.

Цілком логічно, що люди з обмеженим бюджетом, перш за все, виберуть китайську модель. Вони будуть керуватися тим, що зовні продукція виглядає пристойно, а значить, підійде для їх потреб. На ділі все трохи інакше. Люди забувають про те, що з цими дверима їм доведеться жити ще дуже довго, тому вони повинні бути довговічними. Якраз цим китайські моделі похвалитися і не можуть. Дешевизна пояснюється неякісними матеріалами і посереднім дотриманням технологічних норм виробництва. Звичайно, з вигляду двері виглядають надійними та міцними, але вже через кілька місяців кріплення розхитаються, конструкція перекоситься. Сильний удар може привести до псування дверей. Гарантійне обслуговування виключено, адже не всі моделі завозять в Україну легально. Не дарма існує приказка: «Скупий платить двічі». У даному випадку спроба заощадити може закінчитися ще більшими витратами і марнуванням часу.

Зовсім інша ситуація з білоруськими дверима. Жителі пострадянського простору знають толк у виготовленні якісної продукції. Білоруські двері найбільш популярні, їх можна зустріти в квартирах, бізнес-центрах, магазинах. Вони відрізняються надійністю, практичністю і зносостійкістю. Мабуть, єдиним недоліком білоруських дверей буде те, що їх везуть здалеку. Через це вони коштують дорожче. У процесі транспортування моделі можуть пошкодитися або зіпсуватися.

Кращими по праву вважаються двері вітчизняного виробництва. Вони зібрані з нашої деревини та високоякісних матеріалів. Не варто забувати про ціну дверей. Українські компанії-виробники дверей продають їх практично за собівартістю, адже керівництво економить на транспортуванні. Та й просто приємно усвідомлювати, що хоча б маленька частинка інтер'єру квартири або будинку зібрана на батьківщині нашими співвітчизниками.

Порівнюючи двері, слід враховувати безліч показників. У більшості випадків оптимальним варіантом стануть українські двері, оскільки за співвідношенням ціни і якості їм просто не знайти гідної альтернативи. Якщо Ви хочете заощадити, то можете купити китайську модель, якість якої Вам ніхто не стане гарантувати. Не відомо, скільки вона прослужить. Білоруські двері можна встановлювати в тих випадках, якщо вітчизняна продукція не задовольняє потребам, хоча таких ситуацій майже ніколи не виникає.

т./ф. +38 (044) 451 88 49
т./ф. +38 (067) 504 51 20