Порівняльний аналіз замків-невидимок - Дверні доводжувачі, дверні замки, дверна фурнітура, клей | ТВК МАКСУС
(044) 451 88 49 (067) 504 51 20
  УКР РУС ENG 
Курс валют предоставлен сайтом zamki.com.ua

Порівняльний аналіз замків-невидимок

Все більшу популярність набувають сьогодні замки-невидимки. Як правило, їх ставлять разом з механічними. І якщо перші на увазі, то другі - приховані. Виходить свого роду пастка для зловмисника:той розкриває механічні замки, а двері відкрити все одно не може, завдяки замку-невидимці.

Такий замок являє собою радіокерований механізм, який відкривається і закривається радіобрелком - як автомобіль. Спеціальний зчитувальний пристрій на двері сприймає сигнал і, реагуючи на нього, відкриває або закриває її.

Сьогодні пропонується багато різних видів замків - невидимок, що розрізняються і в залежності від того, який запірний механізм використовується, і за своїми конструктивними особливостями. Якщо, наприклад, вам потрібно встановити замки на офісні кабінети або на двері з великою прохідністю (скляні двері, хвіртки, пожежні виходи), то є сенс зупинитися на електромагнітних замках-невидимках. Їх запірний механізм складається з електромагніта, що встановлюється на косяку, і у відповідь планки, розташованої на самих дверей. Магніт і відповідна частина притягуються один до одного і утримують двері в закритому стані. Проблема в тому, що планку видно зовні, тому її легко можна згвинтити. Проте цей варіант найдешевший.

Найоптимальніше - електромеханічні замки - невидимки (марки: «UCEM», «CISA», «COUGAR», «FASS LOCK»), тому що їх запірний механізм більш надійний. Його головна частина - вбудований соленоїд , який спрацьовуючи , відкриває двері, а після перевзвода ригеля клямкою — закриває.

Одна з найпопулярніших марок замків - невидимок - це «FASS LOCK». Це - американська розробка, яка враховує всі реалії нашого часу. До того ж, пропонується велика кількість моделей.

Цікавим рішенням буде замок-невидимка української марки «Філін». Серед представлених в асортименті, Філін GSM є одним з найнадійніших та "найрозумніших" пристроїв для охорони вашого помешкання, при цьом Філін GSM. Filin GSM дуже зручний та економний в роботі і може стати надійнім охоронцем вашого домашнього спокою.

Щоб зробити правильний вибір, орієнтуйтеся на свої потреби. Також добре, якщо число брелків більше чотирьох, а встановити можна як мінімум два замки: знизу і зверху.

т./ф. +38 (044) 451 88 49
т./ф. +38 (067) 504 51 20