Вибір велосипедного замка - Дверні доводжувачі, дверні замки, дверна фурнітура, клей | ТВК МАКСУС
(044) 451 88 49 (067) 504 51 20
  УКР РУС ENG 
Курс валют предоставлен сайтом zamki.com.ua

Вибір велосипедного замка

Життя в мегаполісі крутиться і кипить, а ми разом з ним. Ми завжди кудись поспішаємо, потрібно встигнути туди і не забути заїхати сюди. Тільки перепоною нашим планам виступає друга за величиною наша проблема - це дороги, точніше їх модернізація та вдосконалення. Пробки - це вже буденне явище для нас з вами. Найчастіше плануючи робочий день, в наш графік вже закладено годинку-другу очікування щоб проїхати з пункту А в пункт Б, до речі, відстань між пунктами всього десятки кілометрів. Вченими приблизно прораховано, що в середньому житель міста за своє життя витрачає близько півроку в очікуванні тільки зеленого світла, і приблизно рік стоячи в пробці. Ці дослідження були проведені в Європі, де ситуація з трафіком йде, м'яко кажучи трохи інакше. Провівши такі спостереження у нас, ми, напевно, були б дуже здивовані різницею в показниках, і далеко не на нашу користь. Для багатьох ця інформація не нова, все частіше ми спостерігаємо людей у костюмах їдучи на велосипедах. Так зручніше дістатися, дешевше і для здоров'я корисніше. На кінець, ми можемо собі дозволити придбати такий вид транспорту, ось тільки коли сума покупки перевищує кілька сотень у.о. ваш залізний друг стає об'єктом заздрості і бажання мати щось подібне. У першу чергу це стосується «професіоналів своєї справи», адже зробити «липові» документи на велосипеди справа не складна, а купити скажімо той же Comanche за сто у.о. знайдеться багато охочих.

Так як же бути? А вихід один, дотримуватися наступних рекомендації по захисту вашого залізного друга:

  • Купити велосипедний замок, паралельно з придбанням велосипеда.
  • Не залишайте транспортний засіб не замкнутим, навіть на кілька хвилин.
  • Не залишайте велосипед у дворі в вечірній час, навіть якщо ви обмотали його кованим ланцюгом, все одно в нашій країні знайдеться умілець, який акуратно її зніме та залишить вам її на пам'ять.
  • Якщо таке вже сталося, і ви змушені залишити його у дворі, спустіть колеса. Людину яка несе в руках велосипед, легше помітити, ніж ту що їде на ньому.
  • При великому бажанні, зніміть сідло, займе це додатково пару хвилин часу, але апетиту у злодія відразу поменшає.

Можна зробити висновок - ключовим моментом у захисті є велосипедний замок. Тут сміливо можна сказати, бренд у виборі - велику роль не зіграє. Важливо визначиться з видом модифікації, який вам більше зручний, як в сенсі експлуатації, так і в сенсі портативності. Можна купити і два і три, це як вам буде завгодно. При виборі варто врахувати наступні параметри:

  1. довжина - мінімум 60см.
  2. товщина троса - 10-15 см, ланцюга (ланка) - 0.5 см.
  3. наявність захисного чохла.
  4. ціна.
вибір велосипедного замка

Компанія «Maxus», один з лідерів у галузі виробництва і поставок замків і замкової продукції на ринок України, представляє вашій увазі замок велосипедний власного виробництва. Усі представлені моделі відповідають вищезазначеним параметрам безпеки, навіть більше того, на порядок їх перевищують. Представлена кольорова гамма виробів всіх видів, допоможе підкреслити індивідуальність вашого вело-дива.

т./ф. +38 (044) 451 88 49
т./ф. +38 (067) 504 51 20