Врізні замки: види та особливості. - Дверні доводжувачі, дверні замки, дверна фурнітура, клей | ТВК МАКСУС
(044) 451 88 49 (067) 504 51 20
  УКР РУС ENG 
Курс валют предоставлен сайтом zamki.com.ua

Врізні замки: види та особливості.

Врізні замки – найбільш розповсюджений тип врізаних замків. Встановлюються врізні замки всередину дверного полотна та відрізняються достатньо складним процесом монтування. Для металевих дверей саме цей вид замків вважається ідеальним рішенням якщо в звичайних дерев’яних дверях врізний замок, знаходячись ближче до зовнішньої поверхні, являється найбільш легкою здобиччю для зловмисника, то в металевих замок захищений безпосередньо самим полотном двері.

Врізні замки не псують красу дверей, вони майже непомітні та легкі в експлуатації. Такого розу замок можна просто врізати в двері ( в цьому випадку буде видно планку замка), а можна скористатись методом вкладання - замок підставляється з середини полотна та вкладається в конструкцію.

Основна маса врізаних замків, представлених сьогодні на ринку, поділяються на сувальдні та циліндрові. Сувальдні системи використовуються людством здавна і представляють собою набір сувальд (пластин), котрі вишиковуються під впливом зубців ключа в певному порядку, тим самим обертаючи механізм замка. Чим більше в сувальдному замку цих пластин, тим він буде складнішим.

види ключів для сувальдних замків


Види ключів для сувальдних замків

Враховуючи такі фактори, як високо точкове виготовлення ключів та сувальд, велика кількість сувальд (як мінімум 6), наявність різноманітних зубців на ключу, захисту замка від висвердлювання, можна гарантувати високу безпечність такого роду замків. До мінусів сувальдних замків відносять великі розміри ключів (ключи-метелики дійсно не маленькі), наявність наскрізних отворів, куди можна засунути жувальні гумки, сміття, підслухати або підглянути. При втраті ключа замінювати доводиться весь замок – сувальд та привід закриваючих елементів пов’язані між собою. Хоча цю проблему вже майже вирішили. Наприклад, італійці, випускають замки з можливістю перекодування системи під новий ключ або заміною сувальд.

Циліндрові замки - це продукт виключно сучасних технологій. Основою та секретною частиною даного замка являється циліндр або «личинка». Принцип дії – шикування комбінацій висот невеликих елементів-голок, котрі називаються пінами. Секретність циліндрового замка залежить від кількості пінів в замку, точності виготовлення, розташування по висоті, можливості доступу відмичками.

Циліндрові замки за степенем секретності поділяються на замки з низькою, середньою та вищою секретністю. Замки з низькою секретністю мають від 10 до 10 тисяч можливих комбінацій, прості профілі, не захищені від відмичок. Це дешеві замки, вони найчастіше відкриваються англійським або хрестовим ключем.

англійський ключ


Англійський ключ

хрестовий ключ


Хрестовий ключ

Замки з середньою секретністю мають від 5 до 5 млн. комбінацій, середню точність виготовлення, можуть мати захист від відмичок. Відкриваються такі замки ключами-перфокартами.

ключ-перфокарта


Ключ-перфокарта

Замки з вищою секретністю мають різнобічний захист від та мільйони комбінацій. Ці недешеві винаходи людства виготовляються в Швейцарії, Німеччині, Ізраїлю і не відкриваються навіть вібруючою відмичкою.

Ніколи не економте на захисті для дверних замків. В особливості для сувальдних рекомендується використання бронєпластин від висвердлювання, а циліндровий замок захищається бронєнакладкою. Також не зайвим буде використання антивандального захисту.

т./ф. +38 (044) 451 88 49
т./ф. +38 (067) 504 51 20