Все про МДФ - Дверні доводжувачі, дверні замки, дверна фурнітура, клей | ТВК МАКСУС
(044) 451 88 49 (067) 504 51 20
  УКР РУС ENG 
Курс валют предоставлен сайтом zamki.com.ua

Все про МДФ

У нинішній час, на українському ринку одним з найпопулярніших матеріалів для обробки нових, модернізації, а також реставрації старих металевих дверей є дверні декоративні МДФ накладки.

Декоративні МДФ накладки на металеві двері – це відмінна альтернатива оббивці (обшивці) дверей. Установка дверних накладок МДФ дозволяє відновити і поліпшити зовнішній вигляд вхідних дверей, а також створить індивідуальний і сучасний дизайн. Не обов'язково міняти старі, але якісно зроблені двері через непривабливий зовнішнього вигляду. Можливість змінити зовнішній вигляд дверей є – досить встановити МДФ накладки. Різноманітність готових малюнків декоративних накладок МДФ дозволить втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї.

Декоративні МДФ накладки надають сталевим дверям естетичний, сучасний вигляд, тепло і звукоізоляцію.

Отже, що ж таке МДФ?

МДФ являє собою кальку з англійського MDF - Medium Density Fiberboard, що в перекладі з англійської означає: "средньощільне волокнисте покриття" (СВП). МДФ – деревоволокниста плита середньої щільності - матеріал, що виготовляється методом сухого пресування дрібнодисперсної ї стружки з дерева при високому тиску і температурі.

МДФ є екологічно чистим продуктом, оскільки в якості сполучного матеріалу використовується власна смола дерева, а по міцності МДФ майже не поступається масиву.

МДФ накладки нешкідливі для здоров'я. Крім того, у МДФ накладок є ряд переваг перед звичайною деревиною:

  • – вологостійкість;
  • – термостійкість;
  • – високоміцність;
  • – високотехнологічність;
  • – дешевше натурального дерева;
  • – стійкість до грибків і мікроорганізмів.

Широке застосування МДФ отримав завдяки тому, що за характеристиками цей матеріал близький до натурального дерева, але при цьому він значно дешевше.

МДФ застосовується у виробництві офісних і домашніх меблів, торгового обладнання, дверей. Також МДФ використовується при виготовленні фасадів, стільниць, оздоблювальних матеріалів для інтер'єру, корпусів акустичних систем. МДФ застосовують і в будівництві: стінові панелі, стелі.

Найчастіше зустрічаються такі види МДФ накладок:

шпоновані накладки МДФ.

Шпон – це не штучний матеріал і не імітація натуральної деревини. Шпон - це тонкий шар деревини, що повністю зберігає як унікальну текстуру, так і колір, і малюнок. Для отримання шпонованих фасадів плити МДФ оздоблюються різноманітним шпоном - використовуються різні породи деревини, починаючи від традиційних і закінчуючи тропічної екзотики. У порівнянні з фасадами з деревного масиву, шпоновані фасади мають меншу вагу (меблі в результаті набагато менш масивні і мають більш низьку ціну).

МДФ з плівкою ПВХ.

Плівкові МДФ фасади – це МДФ фасади, покриті плівками ПВХ. Виготовляються з МДФ плити товщиною 16мм і 19мм. Плівкові МДФ фасади, можуть бути кольоровими або імітувати породи дерева, а також матовими, глянцевими або кольору металік, з різноманітними малюнками фрезерування або взагалі без них. Плівкові МДФ фасади дуже практичні, мають високу термостійкість і світлостійкість, міцні і стійкі до хімічних і побутових реактивах при догляді за кухнею в процесі експлуатації.

МДФ покриті фарбою.

Нанесення фарби – це один з традиційних варіантів обробки, добре відомих і перевірених часом. Головна перевага цього способу - можливість підбору практично будь-якого відтінку з колірного спектру. Завдяки цьому ви можете провести точну паралель до колірного рішення інтер'єру або підібрати відтінок тон в тон до вже наявних предметів меблів. Якість емалевого покриття безпосередньо залежить від складу вживаної фарби і трохи меншою мірою від технології нанесення.

Установка МДФ накладок може вироблятися як на нові двері без будь-якої обробки в новобудові, так і на старі, замість якого-небудь пошкодженого оздоблення, наприклад, дерматину, а так само як на стандартні за розміром двері, так і на нестандартні.

Товщина МДФ накладок становить: 10 або 16 мм.

Максимальний розмір накладок МДФ: 2300 &215; 1100 мм.

При експлуатації панелі МДФ на металевих дверях слід дотримуватися простих правил, наприклад:

  • – не застосовувати для чищення панелей абразивні речовини;
  • – уникати сильного механічного впливу;
  • – панелі МДФ повинні знаходитися на відстані від джерел тепла, якщо двері на вулицю - то накладка обов'язково повинна бути обклеєна плівкою, не допускати потрапляння опадів і сонячних променів (встановити над нею козирок).

Слідуючи цим нехитрим рекомендаціям, панелі МДФ прослужать вам дуже довго і будуть радувати око.

т./ф. +38 (044) 451 88 49
т./ф. +38 (067) 504 51 20