Замки для гаражів: захищаємо наше майно - Дверні доводжувачі, дверні замки, дверна фурнітура, клей | ТВК МАКСУС
(044) 451 88 49 (067) 504 51 20
  УКР РУС ENG 
Курс валют предоставлен сайтом zamki.com.ua

Замки для гаражів: захищаємо наше майно

Якщо ви маєте свій гараж, та ще й капітальний, і при цьому в гаражному кооперативі – Вам дуже повезло. Ваша машина не страждатиме від холоду, вологи та снігових заносів. В такому випадку першочерговою турботою являється якісні гаражні замки. Адже не один вартовий не завжди може слідкувати за всією територією.

До якості гаражних замків варто пред’являти серйозні вимоги. Ворота гаражу важкі, тому і замок повинен бути міцним. Хорошим вважається замок, стінки корпуса якого мають товщину не менше чим 3 мм., замок оснащається масивними ригелями, надійним кріпленням до дверного полотна.

Замки для гаражів бувають врізними, навісними, сувальдними, циліндровими, накладними. Використовують також замки гвинтові та рейкові. Накладні та врізні замки установлюються на одній із дверей воріт. Циліндрові замки для гаражів відмінно протистоять відмичкам. У випадку сувальдних замків спеціалісти радять звертати увагу на продукцію західних виробників. Сувальдні замки масивні, міцні та надійні, здатні протистояти непогоді.

Більшість автомобілістів використовують старий спосіб захисту гаража – одягати навісний замок або амбарний. Найчастіше такий замок поєднують з одним з вище перерахованих для більшої надійності.

Рейковий замок має один з найпростіших секретних механізмів. Такі замки вважаються ненадійними. До того ж такі замки громіздкі, та дуже важко відкриваються.

Відмінною якістю прославилися замки Apecs. Ця компанія пропонує своїм користувачам замки на будь-які випадки життя, в тому числі і на гаражні системи.

Замки для гаражів можна купувати в магазинах і на ринку; можна користуватись бувшими у вживанні, залишивши в газеті оголошення «куплю замок», проте при цьому не забувати про якість замка. Перш за все звертайте увагу на якість виготовлених деталей, виробника. Замки для гаражів можуть бути ключовими та без ключовими. У іншому випадку варто вводити певний код. На гараж можна одночасно встановлювати два та більше замків. Використовуйте поєднання, наприклад, врізний та навісний замок. Замок EXTRA ніколи не буде зайвим та забезпечить додаткову безпеку. При покупці замка обов’язково звертайте увагу на його морозостійкість, враховуючи досить холодні зими в нашій країні.

Як встановити замок на гараж? Якщо ви не встановлювали замки раніше, то радимо вам звернутись до спеціалістів. До речі, звертайте увагу на ключі, котрі ідуть в комплекті з замком. Вони обов’язково повинні мати серійний номер, інакше є ризик зустрітись з продукцією.

т./ф. +38 (044) 451 88 49
т./ф. +38 (067) 504 51 20