Замок Filin GSM - невидимий захист вашого спокою - Дверні доводжувачі, дверні замки, дверна фурнітура, клей | ТВК МАКСУС
(044) 451 88 49 (067) 504 51 20
  УКР РУС ENG 
Курс валют предоставлен сайтом zamki.com.ua

Замок Filin GSM - невидимий захист вашого спокою

Електронний замок-невидимка Filin GSMЕлектронний замок-невидимка Filin GSM - інноваційний механізм захисту вашої оселі, адже він має функцію GSM-сигналізації, котрою можна управляти з мобільного телефона. Тепер Ваш мобільний телефон буде єдиним способом відімкнути двері.

Замок призначений для таких цілей:

1) Замикання дверей, сейфів та ін. за допомогою мобільного телефона.

2) Замикання та охорона об'єкта.

3) Дистанційне управління приборами, наприклад, освітленням, електрокотлом.

Замок Filin GSM не має жодних зовнішніх ознак на дверях, тобто побачити його можна лише при відчинених дверях. До того ж всі деталі вироблені з нержавіючої сталі, тому, щоб відкрити ваше помешкання силовими методами, потрібне спеціальне обладнання та досить багато часу.

Управління замком та сигналізацією може здійснюватися 2 способами:

1) "Через з'єднання" - управління за допомогою смс-команди або DTMF-коду з будь-якого телефона.

2) "Без з'єднання" - керування здійснюється лише з номерів, записаних в SIM-карту блоку управління. Запирання замка здійснюється після 1 пропущеного сигналу виклику.

Підтвердженням запирання замка є скидання лінії блоком управління і відправка смс-повідомлень на номери власників (цю функцію можна відключити). Відмикання замка і зняття з охорони відбувається після 3 пропущених сигналів виклику і скидання лінії блоком управління з смс-повідомленням. Такий спосіб управління замком є дуже простим і, до того ж, вам не потрібно платити за з'єднання вашому мобільному оператору.

Ви можете керувати своїм замком з будь-якої частини земної кулі, тобто навіть з далеких островів Тихого океану, якщо там є мобільне покриття, ви можете відчинити двері сусідам, щоб ті погодували, скажімо, кота чи рибок, і спокійно зачинити двері через півгодини.

Електронний блок управління має захист від перепадів струму в мережі, а також може автономно працювати в аварійній ситуації завдяки вбудованому акумулятору, котрий працює до 4-х діб. Cистема контролю напруги повідомляє вам про проблеми в мережі та дозволяє самостійно відчинити замок при аварійному розряді акумулятора. Варто відмітити також низьке споживання електроенергії - замок споживає енергію лише в момент спрацювання ригеля.

Замок "Filin GSM" можна укомплектувати різними типами датчиків для кращого контролю та охорони приміщення:

  • датчик відкривання дверей;
  • датчик руху;
  • датчик розбитого скла;
  • датчик затоплення;
  • датчик газу;
  • датчик цілісності замка;
  • датчик диму та ін.

Система дає можливість контролювати до 5 зон, на кожну з яких можна підключити до 10 датчиків. Якщо один або декілька датчиків спрацьовує, вам одразу надходить дзвінок та/або смс-повідомлення зі вказаною конкретною зоною спрацювання датчика.

Великою перевагою цього замка також є мультизонна система контролю, котра дозволяє, приміром, увімкнути сигналізацію у дворі та господарських будівлях, але вимкнути її в тих кімнатах, де зараз знаходяться люди. При спрацюванні датчиків система повідомить, в якій зоні відбулося порушення безпеки.

На замок є гарантійне (2 роки) та постгарантійне обслуговування та надаються всі необхідні сервісні послуги.

На сьогодні, замок-невидимка Filin GSM є одним з найнадійніших та "найрозумніших" пристроїв для охорони вашого помешкання, при цьому він дуже зручний та економний в роботі і може стати надійним охоронцем вашого домашнього спокою.

т./ф. +38 (044) 451 88 49
т./ф. +38 (067) 504 51 20