BOCHEM (Польща) - ціни на Клей bonikol t-701, Клей bonikol mg | ТВК МАКСУС
(044) 451 88 49 (067) 504 51 20
  УКР РУС ENG 
Курс валют предоставлен сайтом zamki.com.ua

BOCHEM (Польща)

Показати лише:
Клеї
Клей BONIKOL MG
Клей BOTERM GTA
Клей BOTERM GTA I
Клей Bonikol PUR-306
Клей Bonikol PUR-В
Клей Bonikol TER
Клей дисперсійний BONIDUR LZT-4
Клей Bonikol T-701
Клей Bonikol PUR DNA

УВАГА!!! Ціни можуть не відповідати вказаним на сайті.

Хімічне підприємство BOCHEM, товариство з обмеженою відповідальністю, є в даний час одним з провідних підприємств на ринку клеїв Польщі.

Підприємство було засноване в 1991 р. як приватне товариство. На початку працювало як виробник невеликого асортименту взуттєвих клеїв на основі каучуків і поліуретанових гум. З часом номенклатура продукції розширилася на меблеві, автомобільні та будівельні клеї. Крім виробництва клеїв, в 1995 р., підприємством була введена послуга з ламінації тканин для взуттєвої, меблевої та інших промисловостей. Разом з динамічним розвитком Товариства настало економічне зростання, а BOCHEM, з невеликого підприємства, яке виробляло прості клеї, стало одним з найбільших національних виробників сучасних клеїв і ламінатів для різних областей промисловості.

З моменту початку ведення комерційної діяльності економічний успіх суспільства ґрунтувався на постійному вдосконаленні, як асортиментної пропозиції, так і технологічних процесів, а також на високому професіоналізмі співробітників. Підприємство постійно проводило дослідження ринку споживачів, їх побажань, очікувань і намагалося задовольняти потреби, йдучи назустріч своїм клієнтам.

Фірма BOCHEM експортує приблизно 60 % своєї продукції в Україну, Білорусь, Хорватію, Литву та Німеччину. Завдяки експорту усі товари стали відповідати стандартам Європейського Союзу, враховуючи їх застосування, виробництво та логістику.

Вся продукція фірми позитивно оцінена: Центральної Лабораторією Взуттєвої Промисловості в Кракові, Державним Гігієнічним Підприємством, а також Інститутом Будівельної Техніки в Варшаві.

BOCHEM є лауреатом багатьох призів і відзнак.


т./ф. +38 (044) 451 88 49
т./ф. +38 (067) 504 51 20