BORDER (Росія, Москва) | ТВК МАКСУС
(044) 451 88 49 (067) 504 51 20
  УКР РУС ENG 
Курс валют предоставлен сайтом zamki.com.ua
УВАГА!!! Ціни можуть не відповідати вказаним на сайті.

Замки BORDER (Росія) - це інноваційне поєднання захисних характеристик, бездоганного зовнішнього вигляду і відмінної якості матеріалів та кінцевого продукту.
     Власне конструкторське бюро розробляє замки саме для країн СНД, враховуючи всі особливості - від клімату до кримінальної обстановки.
Торгова марка BORDER об'єднує три групи замків:
     BORDER Resistance - замки для дерев'яних і металевих дверей з унікальною запатентованою системою «Зцеп» (не має аналогів у світі). Серія замків BORDER Resistance розроблена фахівцями для захисту дверей від злому за допомогою лому або фомки.
     BORDER Mechanical - так звані «важкі» замки, сертифіковані по 3 і 4 класу безпеки.
     BORDER Electronics - відмінне рішення як для броньованих дверей, банківських сховищ зі складною системою контролю доступу, так і для пластикових дверей готельних номерів, що відкриваються проксі-карткою.
     Компанії «Maxus» і «BORDER» спільно працюють на ринку України вже близько 4-х років. У представництвах нашої компанії, ви можете придбати наступні види продукції: замки посилені, корпуси замків, замки врізні з ручкою.
     Гарантована якість від виробника, що має більш ніж піввіковий досвід розробки та виробництва замків - запорука Вашої безпеки.


т./ф. +38 (044) 451 88 49
т./ф. +38 (067) 504 51 20