Henkel (Фінляндія) - Піна монтажна MAKROFLEX PRO | ТВК МАКСУС
(044) 451 88 49 (067) 504 51 20
  УКР РУС ENG 
Курс валют предоставлен сайтом zamki.com.ua
Піна монтажна MAKROFLEX PRO

УВАГА!!! Ціни можуть не відповідати вказаним на сайті.

Всесвітньо відома німецька компанія Henkel пропонує провідні бренди і технології у трьох основних бізнес-напрямках: «Laundry & Home Care» (Миючі та чистячі засоби), «Beauty Care» (Косметика), «Adhesive Technologies» (Клейові технології).

Про галузь «Adhesive Technologies» (Клейові технології): компанія Henkel є світовим лідером на ринку клеїв, герметиків та засобів для обробки поверхонь, пропонованих споживачам, спеціалістам та промисловості. Компанія має збалансований портфель міжнародних, регіональних та місцевих брендів. Henkel пропонує велику кількість продуктів, що задовольняють потреби різноманітних цільових груп – від пересічних споживачів та спеціалістів до промислових підприємств. А почалося все з 22 червня 1923 року, коли найперша партія клеїв надійшла з виробництва Henkel у Дюсельдорфі, Німеччина. Ця історична віха позначила народження комерційно-виробничого сегменту, в якому Henkel наразі обіймає провідні позиції у світі.

Штаб-квартира компанії Henkel знаходиться в Німеччині, у Дюссельдорфі. У компанії Henkel в різних країнах світу працюють більше ніж 47 000 співробітників, і вона вважається однією з багатонаціональних компаній, що базується в Німеччині та працює на глобальному ринку.


т./ф. +38 (044) 451 88 49
т./ф. +38 (067) 504 51 20