Sicma (Італія) - ціни на Ручка на розеті alexia, Ручка на розеті genny | ТВК МАКСУС
(044) 451 88 49 (067) 504 51 20
  УКР РУС ENG 
Курс валют предоставлен сайтом zamki.com.ua

Sicma (Італія)

Показати лише:
На розеті
Ручка на розеті ALEXIA
Ручка на розеті GENNY
Ручка на розеті GIADA
Ручка на розеті KIWI
Ручка на розеті MILLENNIUM
Ручка на розеті MURANO
Ручка на розеті PEGASO
Ручка на розеті SINCRO
Ручка на розеті VALENZA
Ручка на розеті CLEO
Ручка на розеті COUNTRY
Ручка на розеті DERBY
Ручка на розеті DIVA
Ручка на розеті DOLLY
Ручка на розеті PARIOLI
Ручка на розеті SMART

УВАГА!!! Ціни можуть не відповідати вказаним на сайті.

Дверні ручки Sicma результат кропіткої роботи, безперервної еволюції, дослідження дизайнерських тенденцій, і реалізація технологічних рішень. Компанія виходець з Ghidini, яка більше 80-ти років працює в області виробництва дверних ручок.

Популярна на ринку дверної фурнітури італійська компанія Sicma, свого часу відєдналась від не менш відомої Ghidini Bosco. Вона була заснована в 1926 році в області Брешіа, яка здавна славилася своїми майстрами роботи по металу. Протягом всього часу своєї роботи, фірма Sicma дотримувалася у своїй роботі певного напрямку, головні принципи якого полягають у постійній роботі над поліпшенням якості продукції з урахуванням всіх побажань вимогливих клієнтів компанії. Для цього, співробітники компанії займаються розробкою нових технологічних рішень для виробництва та їх впровадженням, здійснюють суворий контроль якості і активно співпрацюють з талановитими дизайнерами інтер'єрів, що допомагають поєднувати в продукції компанії Sicma функціональність, зручність і вражаючий зовнішній вигляд, що володіє воістину італійським колоритом.

Вся продукція компанії Sicma виробляється з литої латуні, матеріалу, так улюбленого виробниками дверної фурнітури за його властивості. Вироби з латуні дуже довговічні і міцні, володіють стійкістю до температурних перепадів. Також, цей матеріал дуже легкий в обробці і дозволяє створювати досить витончені форми.


т./ф. +38 (044) 451 88 49
т./ф. +38 (067) 504 51 20