STV (Італія) - ціни на Шпінгалет врізний stv lx 150/16 , Ковпачок для завіси stv d14 | ТВК МАКСУС
(044) 451 88 49 (067) 504 51 20
  УКР РУС ENG 
Курс валют предоставлен сайтом zamki.com.ua
Шпінгалет врізний STV LX 150/16
Ковпачок для завіси STV d14
Колпачок STV GP14 закругленный

УВАГА!!! Ціни можуть не відповідати вказаним на сайті.

Компанія Tagliapetra була заснована в 60 -х роках Джузеппе Тальяпетра. Компанія виробляє замки для міжкімнатних дверей під торговою маркою STV. На сьогоднішній день вона продовжує розвиватися завдяки ентузіазму та захопленню 3-х дітей засновника підприємства. На цьому сімейному заводі співробітники працюють багато років і кожен досконало знає свою роботу, що дозволяє, використовуючи філософію компанії, виробляти кращу за якістю продукцію, ставлячи на перше місце повне задоволення клієнта. Особливість Tagliapetra - це висока динаміка і гнучкість по відношенню до потреб клієнта.

Якість продукції, сучасні технології, максимальна увага до використовуваному матеріалу роблять Tagliapetra сучасної виробничої компанією Італії. Сертифікати якості (ISO EN 9001-2000 ) свідчать як про визнання споживачів багатьох країн Європи так і про зростаючий попит на продукцію під маркою STV за останні роки.

Оптимізація і автоматизація виробничих процесів, особливу увагу до поліпшення використовуваних матеріалів це основні напрямки розвитку компанії. Від Євросоюзу STV отримала марку "infinitely recyclable" ( нескінченність переробки ) завдяки використанню кращих і екологічно чистих матеріалів. Виробничі процеси контролюються усередині компанії за допомогою двох незалежних співробітників. Оскільки вони знають специфіку всього виробництва STV, то це допомагає домогтися максимально високого результату.

Технічні ресурси, висока кваліфікація співробітників і великі інвестиції сприяють день за днем зростанню італійської компанії, яка знає, як домогтися успіху. Завдяки всім перерахованим чинникам бренд STV - замки для міжкімнатних дверей мають найвищу надійність, що підтверджено використанням в Європі.


т./ф. +38 (044) 451 88 49
т./ф. +38 (067) 504 51 20